Budząca się Szkoła

Nowa Budząca się szkoła we Wrocławiu

Na mapie Wrocławia pojawiła się trzecia Budząca się Szkoła – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tikkun Olam. Szkoła dla ucznia❗
 
Długo przygotowywaliśmy się do tego. Jest to ważny czas, bo naszą misją stała “Współpraca, dialog, empatia”. Jednak, aby nie były to tylko puste słowa, zadbaliśmy o wszechstronny rozwój dzieci – przede wszystkim emocjonalny. Mamy kadrę, która nie tylko wspiera w trudnych momentach, ale i dodaje skrzydeł, pomaga rozwijać indywidualne predyspozycje i talenty. Edukację wspierają ludzie z pasją. Możecie poczytać o nas na fb https://www.facebook.com/tikkunolamsp.
 
W klasach 1-3 pracujemy projektami, uczymy poprzez zabawę i ruch. Stwarzamy warunki do nauki języka angielskiego włącząjąc go w edukację wczesnoszkolną.
 
W klasach 4-8 przygotowujemy dzieci do wzięcia odpowiedzialności za naukę, wprowadzając m. in. metodę zielonego długopisu, czy zamiast jedynki – “Spróbuj jeszcze raz”.
 
Bardzo mocno skupiamy się również nad przygotowaniem do egzaminów ósmoklasistów. Jednak w mądry sposób, opracowaliśmy autorski program.
 
Jesteśmy dumni z efektów tegorocznych absolwentów. Dostali się do LO VIII, Akademickiego LO Politechniki Wrocławskiej, LO XIII.
 
Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się w przyjaznej atmosferze, w nielicznych klasach, przy współudziale nauczycieli z pasją zapraszamy na rozmowę. 🥰
Mamy jeszcze miejsca. Rekrutacja trwa do klas 1-3 i 4-8.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ostatnie Posty
Skip to content