Rekrutacja
Dołącz do nas
październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

W jaki sposób uczymy języka angielskiego w Tikkun Olam

Język angielski jest ważnym przedmiotem, którego uczniowie powinni się uczyć już w szkole podstawowej, ponieważ pomoże im to w łatwiejszej nauce języka angielskiego na kolejnych poziomach nauczania. Poza tym, język angielski jest powszechnie używany w ich codziennym życiu.

W szkole podstawowej Tikkun Olam, zajęcia językowe koncentrują się na podstawowych umiejętnościach czytania, pisania i komunikacji językowej. Uczymy metodą projektową i tworzymy środowisko dla rozwoju dwujęzyczności w  klasach 1-3. Zanurzamy się w nauce języka Angielskiego. Dzięki tym ćwiczeniom, dzieci mają rozwinąć umiejętności czytania i pisania we wczesnym wieku.

Zajęcia angielskiego w szkole podstawowej Tikkun Olam wprowadzają uczniów do gramatyki i kompozycji. Czytanie pomaga uczniom w rozwijaniu ich umiejętności rozumienia i analizy tekstu. Lekcje czytania uczą również uczniów słownictwa. Stopień umiejętności czytania wzrasta na każdym poziomie i przygotowuje uczniów do nauki języka angielskiego w liceum, gdzie będą oni wykorzystywać swoje umiejętności językowe, by tworzyć bardziej złożone zdania i teksty.

Tikkun Olam tworzymy z pasją. Uczymy dzieci myśleć po angielsku. Stawiamy na indywidualne podejście i lekkie plecaczki. Dzięki współpracy ze Szkołą językową „Tree of English” zajęcia u nas będą w stanie zastąpić prywatną naukę angielskiego. Pozwoli to zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Przypominamy, że rekrutacja trwa❗Mamy jeszcze miejsca w klasach 1-3 i 4-8.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Skip to content